Alternatieve producten
Externe voorraad: 54
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 54 |
| Lengte: | 133 cm |
| Breedte: | 79 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Volume: | 283 cm³ |
| Aantal sleutels: | 0 |
| Breedte: | 40 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Aluminium |
| Garantie: | 999 maand |
| Soort Vergrendeling / Slot: | Hangslot |