Alternatieve producten
Externe voorraad: 118
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 118 |
| Lengte: | 137 cm |
| Breedte: | 84 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht: | 180 gr |
| Volume: | 299 cm³ |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Breedte: | 40 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 999 maand |
| Soort Vergrendeling / Slot: | Hangslot |