Alternatieve producten
Externe voorraad: 56
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 56 |
| Lengte: | 183 cm |
| Breedte: | 97 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Volume: | 674 cm³ |
| Aantal sleutels: | 4 |
| Breedte: | 70 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 999 maand |
| Soort Vergrendeling / Slot: | Hangslot |