Externe voorraad: 7
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 7 |
| Lengte: | 310 cm |
| Breedte: | 224 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 681 gr |
| Volume: | 1249 cm³ |
| Aantal vel: | 50 |
| Afwerking: | Mat |
| CO2e-footprint: | 867 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 70 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Fotopapier |