Externe voorraad: 13
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 13 |
| Lengte: | 67 cm |
| Breedte: | 216 cm |
| Hoogte: | 179 cm |
| Gewicht: | 223 gr |
| Volume: | 2590 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 400 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 2063 g |
| Commerciële kleurnaam: | Kleuren |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-1100 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |