Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 121 cm |
| Breedte: | 94 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht: | 45 gr |
| Volume: | 272 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 260 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 505 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 3.9 ml |
| Model naam: | LC-221 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |