Alternatieve producten
Externe voorraad: 83
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 83 |
| Lengte: | 215 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Gewicht: | 212 gr |
| Volume: | 2693 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 550 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1692 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-223 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |