Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 219 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 283 gr |
| Volume: | 2783 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1400 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 2377 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-229+LC-225 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |