Gerelateerde producten
Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 87 cm |
| Breedte: | 238 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht: | 315 gr |
| Volume: | 1118 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 12000 |
| Aantal afdrukken zwart: | 12000 |
| Capaciteit: | XL |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-528 |
| Printkleur: | Zwart |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |