Gerelateerde producten
Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 89 cm |
| Breedte: | 248 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht: | 155 gr |
| Volume: | 573 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 10000 |
| Capaciteit: | XL |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-528 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |