Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 2-4-2026
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 140 cm |
| Breedte: | 86 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 674 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 308 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 686 g |
| Commerciële kleurnaam: | Kleur |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 12 ml |
| Model naam: | CL-41 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |