Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 109
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 109 |
| Lengte: | 106 cm |
| Breedte: | 82 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Volume: | 469 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 180 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 576 g |
| Commerciële kleurnaam: | Kleur |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 8 ml |
| Model naam: | CL-546 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |