Gerelateerde producten
Externe voorraad: 82
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 82 |
| Lengte: | 104 cm |
| Breedte: | 84 cm |
| Hoogte: | 52 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 454 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 300 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 613 g |
| Commerciële kleurnaam: | Kleur |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 12.6 ml |
| Model naam: | CL-576 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |