Externe voorraad: 13
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 13 |
| Lengte: | 98 cm |
| Breedte: | 110 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Volume: | 215 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 319 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 320 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 7 ml |
| Model naam: | CLI-551 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |