Externe voorraad: 28
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 28 |
| Lengte: | 154 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 117 gr |
| Volume: | 974 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1105 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1229 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 7 ml |
| Model naam: | CLI-571 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |