Externe voorraad: 14
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 14 |
| Lengte: | 113 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Volume: | 246 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 3350 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 356 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 11 ml |
| Model naam: | CLI-571 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |