Gerelateerde producten
Externe voorraad: 29
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 29 |
| Lengte: | 132 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 37 cm |
| Gewicht: | 178 gr |
| Volume: | 390 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1500 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1619 g |
| Commerciële kleurnaam: | Mat zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 130 ml |
| Model naam: | PFI-107 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |