Externe voorraad: 32
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 32 |
| Lengte: | 138 cm |
| Breedte: | 85 cm |
| Hoogte: | 52 cm |
| Gewicht: | 73 gr |
| Volume: | 609 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 350 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 668 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 16 ml |
| Model naam: | PG-40 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |