Externe voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 141 cm |
| Breedte: | 85 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Volume: | 671 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 545 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 732 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 22 ml |
| Model naam: | 50 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |