Gerelateerde producten
Externe voorraad: 24
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 24 |
| Lengte: | 202 cm |
| Breedte: | 117 cm |
| Hoogte: | 64 cm |
| Gewicht: | 220 gr |
| Volume: | 1512 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1100 |
| Aantal afdrukken kleur: | 300 |
| Aantal afdrukken zwart: | 800 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 2012 g |
| Commerciële kleurnaam: | Kleuren |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 42 ml |
| Model naam: | PG-575 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Duopack |