Externe voorraad: 48
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 48 |
| Lengte: | 150 cm |
| Breedte: | 70 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht: | 53 gr |
| Volume: | 346 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 300 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 472 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 15 ml |
| Model naam: | PGI-570 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |