Externe voorraad: 18
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 18 |
| Lengte: | 164 cm |
| Breedte: | 143 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Gewicht: | 109 gr |
| Volume: | 1008 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 670 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 997 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 14.7 ml |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | TCO |
| Model naam: | 16 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |