Externe voorraad: 29
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 29 |
| Lengte: | 137 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 34 gr |
| Volume: | 299 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 175 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 311 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 5.3 ml |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | TCO |
| Model naam: | 29 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |