Externe voorraad: 15
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 15 |
| Lengte: | 141 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Volume: | 200 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 450 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 338 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 6.4 ml |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | TCO |
| Model naam: | 29XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |