Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 144 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Gewicht: | 182 gr |
| Volume: | 1182 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1200 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 1621 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 47 ml |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | TCO |
| Model naam: | 33XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |