Externe voorraad: 253
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 253 |
| Lengte: | 123 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 67 gr |
| Volume: | 347 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1600 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 613 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Inhoud (Netto): | 22.77 ml |
| Model naam: | 963XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |