Gerelateerde producten
Externe voorraad: 695
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 695 |
| Lengte: | 116 cm |
| Breedte: | 116 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Volume: | 457 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 100 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 457 g |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Inhoud (Netto): | 2 ml |
| Model naam: | 305 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |