Externe voorraad: 23
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 23 |
| Lengte: | 107 cm |
| Breedte: | 114 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Volume: | 268 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 300 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 272 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 3.5 ml |
| Model naam: | 364 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |