Externe voorraad: 174
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 174 |
| Lengte: | 118 cm |
| Breedte: | 108 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 54 gr |
| Volume: | 318 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 550 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 397 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 18 ml |
| Model naam: | 364XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |