Externe voorraad: 37
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 37 |
| Lengte: | 142 cm |
| Breedte: | 77 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht: | 47 gr |
| Volume: | 328 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 550 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 439 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 6 ml |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | LC-223 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |