Externe voorraad: 27
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 27 |
| Lengte: | 112 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 78 cm |
| Gewicht: | 177 gr |
| Volume: | 698 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 550 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1646 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 30 ml |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | LC-223 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |