Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 136 cm |
| Breedte: | 58 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 38 gr |
| Volume: | 173 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 289 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 338 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |