Alternatieve producten
Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 164 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 189 gr |
| Volume: | 262 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 0 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1646 g |
| Commerciële kleurnaam: | zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 130 ml |
| Model naam: | PFI-107 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |