Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 59 cm |
| Breedte: | 143 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht: | 57 gr |
| Volume: | 227 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 520 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 521 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 25 ml |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 570XL |
| Printkleur: | Zwart |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |