Externe voorraad: 9
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 139 cm |
| Breedte: | 54 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Volume: | 165 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1600 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 549 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |