Gerelateerde producten
Externe voorraad: 9
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 143 cm |
| Breedte: | 54 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Volume: | 193 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 900 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 375 g |
| Commerciële kleurnaam: | Cyaan |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 12 ml |
| Met Printkop: | Neen |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 364XL |
| Printkleur: | Blauw |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |