Gerelateerde producten
Externe voorraad: 16
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 16 |
| Lengte: | 55 cm |
| Breedte: | 140 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 38 gr |
| Volume: | 169 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 875 |
| Aantal afdrukken kleur: | 875 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 375 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 12 ml |
| Met Printkop: | Ja |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 364XL |
| Printkleur: | Geel |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |