Gerelateerde producten
Externe voorraad: 39
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 39 |
| Lengte: | 140 cm |
| Breedte: | 77 cm |
| Hoogte: | 53 cm |
| Gewicht: | 159 gr |
| Volume: | 571 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 700 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 1262 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 55 ml |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 364XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |