Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 107 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 33 gr |
| Volume: | 223 cm³ |
| CO2e-footprint: | 262 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inkt kleur: | Blauw |
| Soort hervulling: | Inktpatroon |