Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1550
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1550 |
| Lengte: | 169 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Volume: | 13 cm³ |
| CO2e-footprint: | 119 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Correctiemiddel: | Inktwisser |