Externe voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 417 cm |
| Breedte: | 387 cm |
| Hoogte: | 132 cm |
| Gewicht: | 4139 gr |
| Volume: | 21302 cm³ |
| Aantal Vakken: | 11 |
| CO2e-footprint: | 62236 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Gecertificeerd: | CE |
| Model naam: | 3336 |
| Soort geldopslag: | Kassalade |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |