Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 24
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 24 |
| Lengte: | 337 cm |
| Breedte: | 201 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht: | 730 gr |
| Volume: | 2303 cm³ |
| Accentkleur: | Wit |
| Antibreuksysteem: | Neen |
| CO2e-footprint: | 2549 g |
| Commerciële afmetingen: | 175mm x 323mm x 25mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 12 jr |
| Hardheid: | Soft pastel |
| Inhoud verpakking: | 48 |
| ISO-waarde: | 9001 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | PEFC |
| Model naam: | CarbOthello |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schokbestendig: | Neen |
| Soort Materiaal: | Hout |
| Soort Potlood: | Pastelkrijt |
| Vorm: | Rond |