Gerelateerde producten
Externe voorraad: 357
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 357 |
| Lengte: | 267 cm |
| Breedte: | 138 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 527 gr |
| Volume: | 2616 cm³ |
| Biologisch: | Neen |
| CO2e-footprint: | 11120 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Rainforest Alliance |
| Milieuverklaring: | CO2 compensatie |
| Soort koffie: | Instant koffie |