Gerelateerde producten
Externe voorraad: 72
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 72 |
| Lengte: | 194 cm |
| Breedte: | 296 cm |
| Hoogte: | 134 cm |
| Gewicht: | 1200 gr |
| Volume: | 7694 cm³ |
| CO2e-footprint: | 14188 g |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Individueel Verpakt: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 8 g |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Plastic vrij: | Neen |
| Soort Biscuit / Koekje: | Stroopwafel |
| SUP-product (bevat plastic): | Ja |