Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Aanbevolen gebruik per dag: | 50 |
| Afvalbak: | Ca. 40 koekjes |
| Automatische Uitschakeling: | Niet van toepassing |
| Bereidingstijd: | 35 s |
| Cacao: | Neen |
| Canister: | Bonencanister 500 gram (ca. 65 doseringen) |
| Commerciële afmetingen: | 340 x 500 x 430 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Drank keuzes: | 24 |
| Gewicht: | 15 kg |
| Heet water capaciteit: | 15 l/u |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud waterreservoir: | 2 l |
| Kan koffie: | Neen |
| Maximale taphoogte: | 170 mm |
| Melk: | Verse melk |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | Biaretto 10 espresso |
| Soort warme drankmachine: | Koffiezetapparaat (bonen) |
| Vaste wateraansluiting: | Neen |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Vermogen: | 1450 W |
| Voeding: | Elektriciteit |