Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Aanbevolen gebruik per dag: | 300 |
| Automatische Uitschakeling: | Niet van toepassing |
| Bereidingstijd: | 7 s |
| Cacao: | Ja |
| Canister: | 1 instantcanisters van 500 gram (ca 250 kopjes) 750 gram topping (ca 65 kopjes) 800 gram cacao (45 kopjes) |
| Commerciële afmetingen: | 248 x 501 x 569 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Drank keuzes: | 7 |
| Heet water capaciteit: | 40 l/u |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud waterreservoir: | 2.7 l |
| Kan koffie: | Neen |
| Maximale taphoogte: | 118 mm |
| Melk: | Melktopping |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | Biaretto 32S instant |
| Soort warme drankmachine: | Koffiezetapparaat (instant) |
| Vaste wateraansluiting: | Ja |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Vermogen: | 3275 W |
| Voeding: | Elektriciteit |