Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 18
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 18 |
| Lengte: | 615 cm |
| Breedte: | 430 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht: | 3941 gr |
| Volume: | 7933 cm³ |
| CO2e-footprint: | 34329 g |
| Commerciële afmetingen: | 42x60 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Magnetisch: | Neen |
| Soort Presentatiebord (Niet-Elektrisch): | Krijtbord |