Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 250 cm |
| Breedte: | 151 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 106 gr |
| Volume: | 755 cm³ |
| CO2e-footprint: | 923 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Orientatie: | Staand |
| Soort Bord: | Krijtbord (tafelmodel) |
| Vorm: | Rechthoek |