Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 185 cm |
| Breedte: | 351 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 219 gr |
| Volume: | 1623 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1847 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Orientatie: | Staand |
| Soort Bord: | Krijtbord (tafelmodel) |
| Vorm: | Rechthoek |