Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 536 cm |
| Breedte: | 308 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 222 gr |
| Volume: | 3797 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1934 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Magnetisch: | Neen |
| Soort Presentatiebord (Niet-Elektrisch): | Krijtbord |